O Nas

O nas

Nasza misja i wizja

Izolacjami termicznymi zajmujmy się od 1997 roku. Oczywiście natryskowe izolacje piana były jeszcze w tamtym okresie nie znane w Polsce a przynajmniej prawie wcale nie stosowane. W początkowym okresie naszej działalności wykonaliśmy tysiące metrów izolacji styropianem, wełna i wszystkimi innymi materiałami pojawiającymi na stale lub sezonowo w budownictwie.

Rozumiejąc iż doświadczenie praktyczne dobrze jest wspierać wiedza teoretyczna odbyliśmy dziesiątki szkoleń tematycznych tak aby nie tylko wykonywać instalacje termiczne ale w pełni je rozumieć i projektować. Będąc członkami kilku branżowych związków pozostajemy w stałym kontakcie z wszystkimi wiodącymi firmami w naszej branży dzięki czemu uzupełniamy nasza wiedze wprowadzamy coraz to lepsze rozwiązania i wyznaczamy standardy przy wykonywaniu izolacji termicznych.

Tylko sprawdzone piany PUR

Stosujemy wyłącznie piany PUR renomowanych producentów.

Stale się rozwijamy

Regularnie poszczerzamy swoją wiedzę poprzez szkolenia.

O nas 1. Izolacja poddasza piana pur-

24

lata doświadczenia

Odkąd stosujemy izolacje natryskowe piana PUR staramy się zachowywać najwyższą jakość naszych usług stosując tylko piany renomowanych producentów spełniające wyśrubowane wymogi i posiadające odpowiednie atesty certyfikaty i akredytacje oraz wieloletnie gwarancje. Sprzęt który używamy do natrysków jest do nas dostarczany od wiodącego na rynku natrysków producenta i posiada najwyższe z możliwych parametry a to w polaczeniu z doskonałą piana gwarantuje to najwyższej jakości efekt końcowy aplikacji.

Ponieważ izolacje termiczne budynków to dla nas nie tylko forma zarabiania „na chleb” ale również nasza życiowa pasja za nasz cel postawiliśmy sobie uświadamianie społeczeństwa i promowanie najlepszej i najtrwalszej formy ocieplenia która bezsprzecznie są izolacje natryskowe piana pur

Nasze oczy są zwrócone w tym samym kierunku co oczy dbających o środowisko naturalne działaczy a misja nasza to poprzez trwale i skuteczne izolowanie budynków pomoc naszemu środowisku ograniczając emisje gazów ze spalania paliw kopalnych

Z przyjemnością omówimy Państwa projekt dokonamy wyceny a w przypadkach problematycznych bezpłatnie dokonamy analizy przypadku i wraz z naszymi technologami opracujemy najlepsze dla Państwa domu rozwiązanie.

Szukasz specjalisty od izolacji termicznej pianą PUR?

Uzyskaj darmową wycenę

Omów projekt

572-541-362

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Zadzwoń: 572541362