Izolacja scian zewnętrznych. Ocieplanie elewacji styropianem i piana pur.

Zabudowy płytami gipsowo-kartonowymi i szpachlowanie

Sucha zabudowa to kolejny po ociepleniu etap prac wykończeniowych którego wykonanie należy zaplanować już na etapie doboru grubości izolacji. W przypadku natrysku piany który zakrywa krokwie (a taki jest pod względem technologicznym i cieplnym najlepszy) należy pamietać o zamatowaniu uchwytów na przyszłe profile (czyli tzw. esów, wieszaków, grzybków). Jeżeli zlecacie nam Państwo wykonanie natrysku i zabudowy płytami GK, wtedy to my już o zamontowaniu uchwytów pamiętamy. Natomiast jeżeli nasza praca nie obejmuje zabudowy to o zamontowaniu uchwytów z pewnością Państwu przypomnimy przed pianowaniem.

Wykonywana przez nas zabudowa poddasza obejmuje zamontowanie uchwytów, wpięcie profili i ułożenie ich w płaszczyźnie przy użyciu poziomnic laserowych, założenie foli paroszczelnej oraz przykręcenie płyt kartonowo-gipsowych. Jeżeli istnieje potrzeba szpachlowania nasi pracownicy podejmują się również tego zadania i wykonują te czynność uzyskując gładkie powierzchnie które następnie gruntują. Tak przygotowane podłoże może bez obawy pozostać w tym stanie przez wiele lat lub może zostać omalowane, wytapetowane itd.

Jeżeli chcecie Państwo omówić swój projekt lub po prostu dowiedzieć się więcej i poznać cenę usługi zapraszamy do kontaktu pod numerem tel. 572541362 lub do wypełnienia formularza kontaktowego.
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this
Zadzwoń: 572541362